Analist Financiar Back Office Bucuresti

Noi suntem Easy Credit si ne dorim sa faci parte din echipa noastra!

Suntem in cautare de colegi noi, determinare si dorinta de dezvoltare.
Asadar, daca ai studiile superioare finalizate si ai experienta in sectorul financiar-bancar, atunci aplica chiar acum si hai sa facem cunostinta!
Asteptam CV-ul!

Te sfatuim sa aplici daca:
Ai experienta in interactiunea cu clientii;
Esti familiarizat cu pachetul MS Office, Excel, Word, PowerPoint, Outlook;
Ai abilitatea de a lucra atat independent cat si in echipa;
Te adaptezi foarte usor la schimbari, esti activ si targetezi atingerea rezultatelor;

Daca vei face parte din echipa noastra, vei realiza urmatoarele activitati:
* Monitorizezi derularea contractelor de credit, incasarea ratelor si a dobanzilor la scadentele stabilite;

* Contactezi clientii pentru anuntarea urmatoarelor scadente; contactezi clientii restantieri in vederea recuperarii creantelor societatii;

* Duci la indeplinire targetele lunare stabilite de catre conducere si te ocupi activ de cresterea portofoliului de clienti;

* Intocmesti diverse rapoarte cu privire la activitate (situatii privind clienti interesati de creditare si situatii privind incasarile de la clienti cu contracte de credit in derulare).

Descrierea jobului

Beneficii:
Salariu foarte bun;
Tichete de masa pentru fiecare zi lucrata in valoare de 30 lei/ tichet;
Contrat individual de munca pe o perioada nedeterminata in cadrul companiei noastre;
Un mediu de lucru placut, dinamic, cu oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar/ bancar;
Oportunitatea de a lucra intr-o companie stabila si cu potential;
Spatiu pentru dezvoltare profesionala;

Post disponibil: Analist Financiar Back Office Bucuresti
Tip: Full Time
Oras: Bucuresti Constanta

Aplica pentru aceasta pozitie

Format acceptat: .pdf, .doc, .docx